Par ELDI

SIA ELDI ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu starptautisku pieredzi industriālo elektrotehnisko sistēmu tirgū.

Ikdienā strādājam ar klientiem no dažādām pasaules valstīm un tādēļ nosaukumu izvēlējāmies starptautisku. Abreviatūra ELDI ir veidota no diviem angļu valodas vārdiem – EL no vārda electrical un DI no vārda distribution.

ELDI vēsture aizsākās 1998. gadā, kad tika dibināts uzņēmums SIA Besecke. Šo gadu laikā esam izveidojušies par modernu, starptautisku, labi pazīstamu uzņēmumu rūpnieciskās automatizācijas un sistēmtehnikas sfērā.

2018. gada sākumā uzņēmuma reorganizācijas rezultātā mainījām nosaukumu, un turpmāk tas būs SIA ELDI. Mums ir jauns nosaukums, jauns logo un labāk strukturēti gan ražošanas, gan pakalpojumu sniegšanas resursi. Tieši tādēļ esam izveidojuši arī jaunu zīmolu ELDI – electrical distribution systems, kura pamatā ir cieša sadarbība starp diviem Latvijas uzņēmumiem, kas papildina viens otru – SIA ELDI un SIA LVDE. Šāda veida sadarbība ļauj klientam piedāvāt plašāku pakalpojumu klāstu.

SIA ELDI galvenie darbības virzieni:

  • spēka un automatizēto vadības sistēmu elektrosadalņu izgatavošana;
  • elektrosistēmu projektēšana un konstruēšana;
  • automātiskās vadības sistēmu programmēšana.

SIA LVDE galvenie darbības virzieni:

  • elektroinstalācijas;
  • elektromontāža.

Daudzas lietas paliek tās pašas! Tā pati augsti kvalificētā komanda un tie paši produkti un pakalpojumi, kurus Jūs esat pieraduši saņemt no mums.

Mūsu komandas darbs ir organizēts tā, lai katram klientam individuāli piedāvātu pilnvērtīgus un kvalitatīvus risinājumus. Rezultātu nodrošina augsti kvalificēts konstruktoru, plānotāju, projektu un darbu vadītāju, kā arī elektromontieru kolektīvs. Liela daļa mūsu darbinieku jau ilgstoši strādā mūsu uzņēmumā, tādējādi veidojot nepārtrauktu sadarbību ar pastāvīgajiem klientiem un nodrošinot prognozējami augstu darbu kvalitāti. Esam pārliecināti, ka tieši tas nodrošina klientu uzticību un atbilstošus ražošanas procesa panākumus.

eldi.lv