Rūpniecība

Citas Nozares

Rūpniecības nozare ir mūsu galvenā prioritāte. Nu jau vairāk nekā 20 gadus esam piedalījušies rūpnieciskās automatizācijas un sistēmtehnikas sfēras projektos visā pasaulē. Lai gan mūsu mērķa tirgus ir Eiropa, mēs esam gatavi piedāvāt savu produkciju un pakalpojumus arī jebkuram citam pasaules tirgum. Esam veikuši gan elektroinstalācijas darbus, gan eksportējuši automātikas elektrosadalnes, piemēram, uz tādām valstīm kā ASV, Krievija un Ķīna.

Pārtikas rūpniecības uzņēmumiem piedāvājam gan elektroinstalācijas, gan sadalņu izbūves pakalpojumus, ievērojot pārtikas rūpniecībai raksturīgo augsto kvalitātes un tīrības līmeni. Līdz šim lielākais klients pārtikas ražošanas nozarē ir bijis Vācijas piena pārstrādes uzņēmums Elsdorfer Molkerei und Feinkost GmbH. Taču esam veiksmīgi realizējuši projektus dažādiem pārtikas ražotājiem – kafijas, maizes, šokolādes ražošanas uzņēmumiem un dārzeņu audzētājiem. Protams, esam gatavi jauniem izaicinājumiem arī cita veida pārtikas ražošanā!

Nozīmīgu vietu mūsu pieredzē ieņem stikla izstrādājumu ražošanas nozare. Mūsu ilggadējs klients ir stikla šķiedras materiālu ražošanas uzņēmums AS Valmieras stikla šķiedra. Šīs sadarbības ietvaros esam ražojuši automātiskās vadības sadalnes un veikuši elektroinstalācijas darbus gan Latvijā, gan viņu ražotnē ASV.

Starptautiska sadarbība ir izveidojusies arī ar Lielbritānijas stikla kausēšanas tehnoloģiju kompāniju Fives Stein Ltd. Ražojot individuāla pasūtījuma sistēmas vadības elektrosadalnes, kā arī nodrošinot pilnu tehnisko atbalstu testēšanas laikā, esam guvuši vērtīgu pieredzi un pārliecību tam, ka spējam nodrošināt rezultātu atbilstoši augstākajām kvalitātes prasībām.

Speciālās ražošanas sistēmas jeb sistēmas, kuru centrā ir robottehnikas pielietojums. Pareizi izvēlēta un atbilstoši izbūvēta robottehnika ne tikai ļauj palielināt ražošanas apjomu un produktu kvalitāti, bet arī uzlabo darba vides apstākļus cilvēkiem, jo darbu veikšanu veselībai vai dzīvībai bīstamā vidē iespējams uzticēt industriālās ražošanas robotam.

Piedāvājam pakalpojumus, sākot no reāla laika simulācijas tehnoloģiskā procesa cikla laika precīzākai izvērtēšanai līdz pat sistēmas izbūvei un tās palaišanai ekspluatācijā. Līdzšinējā pieredzē, sadarbojoties ar automatizācijas risinājumu uzņēmumu Elektro EGGERS GmbH, esam veikuši industriālās robottehnikas uzstādīšanu, turklāt tiešai sadarbībai nākotnē esam uzrunājuši tādus vadošos ražotājus kā KUKA Robotics, Fanuc un ABB Robotics.

Iekraušanas un pārkraušanas procesos, kā arī produkcijas pārvietošanai automatizētā sistēmā liela nozīme ir precīzai un drošai konveijeru sistēmas darbībai. Papildus automatizētās vadības sadalņu izbūvei un visaptverošai elektrmontāžai mēs piedāvājam izstrādāt automatizācijas algoritmu, veikt sistēmas programmēšanu, kā arī esošas programmatūras pilnveidošanu, modernizējot jau strādājošas sistēmas.

Kā piemēru varētu minēt kompleksu pārkraušanas konveijeru sistēmu SIA RFT minerālmēslu pārkraušanas terminālī, kuru kopējais garums pārsniedz 2 km. Konveijeru vadības pamatā ir Siemens programmējamo loģisko kontrolleru sistēma, kas pilnībā automātiski vada 25 konveijerus, vizualizējot un ļaujot pārvaldīt procesu no operatoru telpas ar SCADA palīdzību.